Icon_2_metall_4Про Нас

Anton_Omana_handpan_buy_2
Roman_Omana_handpan_buy_2

Хто ми?

icon_Om_3

Ми два брати Роман та Антон. У далекому 2008 році ми познайомилися та захопилися чудовим винаходом швейцарських майстрів. Це була любов з першої ноти. Деякий час ми намагалися придбати хендпан. Це сталося в 2011 році. Погравши деякий час на інструменті, відчувши вже на практиці всю його красу, ми вирішили спробувати створити свій власний хендпан.

Наша справа народилася у 2013 році, як родинна майстерня у маленькому 

містечку Барвінкове, Харківської області, Україна.  Самі дослідження та перші спроби почалися ще у 2012 році, коли про хендпан в Україні знали лише десятки людей, а мали інструмент лише одиниці і було дуже мало інформації беспосередньо про  виготовлення. Нас цій справі навчав лише наш власний досвід. Невеликими кроками ми займалися експериментами з металом маючи лише одне бажання – зробити не просто гарний інструмент, а щось зовсім особливе. 

Ми йшли своїм шляхом, нам було цікаво звучати не так як всі до того. Тому ми вирішили знайти свій матеріал і свій звук використавши інші принципи виготоволення: іншу сталь, іншу термічну обробку та підхід взагалі. І в результаті в кінці 2013 на початку 2014 році з’явилися перші два хендпани. 

Перші наші інструменти були справжнім винаходом. Вони мали свій особливий тембр не схожий на інші та потужну амплітуду звучання. Цей тип інструментів ми назвали HP (HardPan).

Icon_2_metall_4
Icon_2_metall_4