Інструменти HP

0050_2_3

Що ж таке HP?

icon_Om_3

Сама назва HP – це абревіатура і походить від  Hard Pan (hard у пер. з англ. “жорсткий”). Цей термін був започаткований нами ще у 2014 році. Це був спражній винахід. Це була абсолютно нова технологія виготовлення інструментів у хендпан світі. Вона народился завдяки дослідам та пошуку, що проводила наша майстерня на самому початку свого шляху.

На момент ідеї створення нашої майстерні у світі хендпан інструментів існувала стійка думка, що якісний звук неможливий без використання технології азотування.
( Азотування – це сучасний хіміко-термічний спосіб зміцнення металів для надання більш зносостійких властивостей).

 

Нам хотілось винайти свій спосіб без використання технології згаданої вище, щоб мати повністю контрольовану систему для постійної та сталої якості наших інструментів . Ми були впевнені, що є інший шлях для отримання чудового результату. Ми взяли інший метал та примінили класичні методи зміцнення відомі з давниіх часів. Спосіб обраний нами вікористовується при ковці клинків, мечів, тощо.

 

У результаті ми отримали зовсім новий звук, що характеризувавася особливою теплотою, високою амплітудою, та довжиною звучання.

 

УВАГА !!! 

 

В даний момент тимчасово не виробляється через брак необхідного матерілу, що викликано бойовими діями на території України. 

Інші типи наших інструментів

Icon_2_metall_4
Icon_2_metall_4